Kaynarca ilçesinde Resul Pestil ve arkadaşları, çok sevdikleri plaj futbolunu oynayabilmek için 300 metrekarelik alana kum saha yaptı.

Çay bahçesi işletmeciliği yapan 28 yaşındaki Resul Pestil ve arkadaşları 300 metrekarelik alana plaj futbol sahası yaptı. Yarım saat uzaklığındaki kumsala gitmeye üşenen ekip 2 hafta gibi kısa bir sürede plaj futbol sahasını tamamladı.

"HİZMET OLARAK SUNMAK İSTEDİK"

Yapımının 2 hafta sürdüğünü söyleyen Resul Pestil “Plaj futbolu ve voleybolu oynamak için her gün yarım saat uzaklıktaki plaja gidiyorduk. Bir süre sonra yaz sonunu bitti ve denize gitmemizin de bir anlamı kalmadı. Biz de burada arkadaşlarımız ile birlikte yapabilir miyiz diye düşündük. Daha sonrasında tasarladık ve yaptık. Kendimiz için yaptık. Zaten burada çay bahçesi işletiyorum. Böyle küçük mini oturma ve seyir alanlarımız ile Kaynarca’ya bir hizmet olarak bunu sunmak istedik. Hem kendimiz için hem de hizmet amaçlı böyle küçük çaplı bir şey tasarladık. Her gün denize gidip gelmekten üşendiğimiz için böyle bir şey yaptık” diye konuştu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları