Sinan Akçıl ile ikinci defa nikah masasına oturan Burcu Kıratlı’nın gelinliği gündemin en çok araştırılan konularından bir tanesi oldu. Nikah şahitliğini Sibel Can, Hatice Şendil ve İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’un yaptığı nikah töreninde Burcu Kıratlı bu defa bir önceki gelinliğinden çok farklı bir gelinlik giydi.

Daha önce evlenen ve kısa bir süre sonra boşanan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı çifti yeniden sade bir törende gerçekleşen nikahla dünya evine girdi. İlişkileri uzun süre magazin gündeminde kendine yer bulan çift, nihayet yeniden bir araya gelmeye karar verdi ve pandemi nedeniyle az sayıda davetlinin katıldığı bir törenle evlendi. Şimdi Kıratlı ile ilgili araştırmalar da yapılıyor. Özellikle Burcu Kıratlı kaç yaşında sorusunun yanıtı merak ediliyor. Ancak Kıratlı’nın en çok gelinliği merak edildi. Ünlü oyuncu bir önceki seçimine göre bu kez çok daha farklı bir gelinlik giydi.

Ekran görüntüsü 2021-02-23 103519

Sinan Akçıl, ilk nikah töreninde Zeynep Bozkaya imzalı dekolteli mini bir gelinlik tercih eden Burcu Kıratlı'yı ilk gördüğünde verdiği "Sevgilim giyinmeyi unutmuşsun" tepkisiyle günlerce konuşulmuştu. Kıratlı ise gelinliği hakkındaki eleştirilere "Gelinliğim için açıklama yapma gereği duymuyorum çünkü çok severek giydim" demişti.

5c2aee8bc03c0e05a484303a

BURCU KIRATLI GELİNLİK SEÇİMİNDE BÜYÜK DEĞİŞİM

Sinan Akçıl’la ilk nikahlarında giydiği dekolteli ve transparan detaylı gelinliğiyle uzun süre konuşulan Kıratlı, bu defa biraz daha kapalı bir gelinlik tercih etti.

Ekran görüntüsü 2021-02-23 102600

Hakan Akkaya imzalı bu klasik model, sosyal medyada çok daha fazla kişi tarafından beğenildi. İlk nikahta giydiği gelinliğin ise eşi Sinan Akçıl tarafından da beğenilmediği ve Kıratlı’nın da bir daha öyle bir modeli tercih etmeyeceğini söylediği biliniyordu.

Ekran görüntüsü 2021-02-23 102617

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları